مزایــــــــای داشتن وب ســــایت

 

امروزه داشتن یک وب سایت برای هرنوع کسب و کاری از ضروریات می باشد در اینجا شما را چند نمونه از مزایا و فواید داشتن یک وب سـایت آشناتر میسازیم تا بتوانیم شما را در جهت داشتن وب سایت راهنمایی کینم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، لاجورد میزبان شما خواهد بود، منتظر تماس شما هستیم.

 

مزایای وب سایت در اطلاع رسانی

قرار داشتن وبسایت در یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی عمل میکند.اما با امکانات بیشتری نظیر انواع تصاویر-متون- فایل های صوتی- تصویری و یا انیمشن. امکان اطلاع رسانی جامع بامحتوایی جذاب تر را می دهد

فواید وب سایت در بازاریابی

موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو،...  بدون هزینه برای شما بـازاریابی می کنند فقط باید رباتهای جستجو آنها سـایت شما را پیدا کنند و مشتریانی که بدنبال خدمات شما هستند را به سـمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است ازجمله آنها بهینه سازی ساختار و محتوای شما است،اما در بدترین حالت چیزی در حدود 50 نفردر روز توسط موتورهای جستجو به سایت شما هدایت می شوند.

فراهم کردن قابلیتهای جدید تبلیغاتی

 با داشتن یک وبسایت صاحبان و مدیـران آن شرکت وارد عرصه تجارت الکترونیـک می شوند و امـکان استفاده از روشـهای مختـلف در تجارت الکترونیک برای آنها فراهم می شود از مهمترین این قـابلیتها میتوان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی اشاره کرد.

در دسترس بودن آن در هر زمان

وب سایت همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در هر زمان و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان به آسانی قرار می دهد و آنـها اطلاعــات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند.

فعالیت در تجارت جهانی

امروزه یکی از راههای  فعالیت در خارج از مرزهای کشور داشتن یک سایت چند زبانه است که می توان به راحتی تجارت خود را گسترش داد و به بیرون از مرزها برد و تقریبا هیـچکس نمی تواند مدعـی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد

کسب درآمد 

میزان سودآوری و درآمد زایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایتها و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکتـها و افـراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت و مشتریان آنلاین است.